Kitap Bağışı Yapmak İçin Başvurunuz
Stok Durumu :Stokta var
Fiyat : .
. tl .
Güvenli Alışveriş

  DİKKAT: 

  GAZETELERİN HEDİYESİ 

  OLAN ANSİKLOPEDİLERİ 

  BAĞIŞ YAPMAMANIIZI 

  ÖNEMLE RİCA EDERİZ. 

   

   

  BAĞIŞ GÖNDERMEK İSTEYEN

  BAĞIŞ ALMAK İSTEYEN

   

  tolgaerman1@hotmail.com adresine mail ile başvurmalarını rica ederiz.

  Telefon: 0551 204 95 20

   

   

   

   

  Kitap bağışı yapmak isteyenlerden büyük beklentiler, yerine getirilemez beklentiler içine girmeden gayet basit olarak kitaplarınızı paketlemenizi ve kargo ile bize göndermeniz yeterli olacaktır.

  Bulunduğunuz il veya ilçe’nin sürat kargo şubesini aramanızı ve adımıza kargo ile göndermeniz yeterlidir.

   

  ERMAN BASIM - SULTANBEYLİ/İSTANBUL

   

  Kitap bağışı için irtibata geçiniz:

  Tolga Erman

  Tolgaerman1@hotmail.com

   

  Kargo adresimiz:

  SÜRAT KARGO CARİ KODUMUZ:  1019649570

  ERMAN BASIM - SULTANBEYLİ/İSTANBUL

   

  Erman Basım Yayın Dağıtım

  Mecidiye Mahallesi Adıyaman Caddesi No:16/B Uzundere – Sultanbeyli – İstanbul

  Telefon:  0216 498 89 18 – 0 551 204 95 20

   

   

   

   

  Kitap Bağış Kampanyası İçin Uygulanan Bağış Prosedürü hakkında detaylı bilgi:

  1-Kitap Bağışı İçin, Özel ve tüzel kişilerden, üniversite kütüphanesinin amacına ve  ilkelerine uyan kütüphane materyali (kitap, süreli yayın, gör-işit materyali vb.) kabul edilir. Koleksiyon geliştirme politikasına uygun olmayan kaynaklar kabul edilemez.

  2- Kaynakların seçiminde göz önünde tutulan noktalar :

  -Bağışlanacak koleksiyonun el yazmaları ve nadir basma eser niteliğini taşıyan kitap vb. nin dışında kalanlarının basım tarihinin (başvuru tarihinden itibaren) 30 yıldan eski olanları kabul edilmez. Sosyal Bilimler ve Sanat dalları dışındaki kaynakların yayın yılı ise son 5 yıldan eski olmamalıdır.(Ancak el kitabı, ansiklopedi, vb. başvuru niteliğinde ve/veya bilimsel anlamda genel geçerliğini koruyan özellikte yayınlar için bu süre esnetilebilir.)

  -Ders kitaplarının dışındaki kaynaklar kütüphane koleksiyonunda var olmayan kaynaklar olmalıdır.

  -Süreli Yayınların sayılarında devamlılık sağlanmalıdır .

  -Ansiklopedi vb. çok ciltli eserlerin bütünlük oluşturması gerekmektedir.

  Koleksiyona katılmayacak kaynaklar:
  - Gazeteler(ESKİ GAZETE VE MECMUA BAĞIŞ YAPILABİLİR)
  - Dergi makalelerinin ayrı baskıları
  - Kopya edilen kaynak/lar (Fotokopi vb.)

  3- Bağış yapmak isteyen/lerin  yaptıkları başvuru üzerine Kitapdostu bağışı kargo yolu ya da nakliye yolu ile aldırarak kitapları kendi bünyesine çeker burada kitaplar konularına veya sınıflara göre tasnif edilip, yurdun her köşesinde bulunan Anasınıfı, İlk Öğretim, Lise vb. okullara kargo yolu ile ulaştırır.

  6- Kitapdostu yapılan bağışı koleksiyonuna ekleyip eklememe ve Hangi okula sevk edeceği konusunda sınırsız karar verme yetkisi vardır. İçerik açısından güncel olmadıkları, tarihi değer taşımadıkları ya da kitap bağışının amacına uygun olmadıkları için kabul edilmeyen kitap vb. nin başka bir yardımda değerlendirilmesi mümkündür. Bağış sahipleri bu konuda kitapdostu tarafından yönlendirilebilirler.

  7- Bağışlanmak istenen kitap, süreli yayın vb. içerik açısından Kitapdostu  Kitap Yardım Kampayasına amacına uygun olsa ve güncel bilgi içerse dahi, cildi parçalanmış, kullanılamayacak derecede yıpranmış, sayfaları yırtık, eksik ise bağış olarak kabul edilemez.

  8- Bağış sahiplerine, yapılan bağış için sadece bağışının alındığına dair yazı verilir. Yapılan bağışın nereye veya ne zaman yapılacağına Kitapdostu karar verir.

  9- Bağış sahipleri isterse, Kitapdostu’na bağışta bulunduğunu belirten adının ve soyadının yer aldığı bir mühür yaptırarak kitapdostu’na teslim eder, bu mühür, kitapdostu tarafından bağışlanan yapıtların iç kapağına bastırılır.

  10- Bağışlanan koleksiyonun devir-teslim işleri sonunda, Kitapdostu bağış sahip/lerine, bağışlanan eserleri içeren bir listeyle birlikte resmi teşekkür mektubu gönderir.

  11- Yukarıda açılımı yapılan Bağış Politikası dışında koşullu bağış vb. politika dışı talepler kabul edilemez.

  Diğer Bağış Türleri, Destek Türleri:

  Vasiyet bağışı ölüme bağlı bir tasarruf şekli olan vasiyetname ile yapılan bir bağış şeklidir. Vasiyet bağışı ile bağışçı düzenlediği vasiyetname ile belirlediği mal veya hakların ölümünden sonra belli bir kişi/kuruma intikal etmesini istediği şeklinde iradesini belirtir. Vasiyetteki bu irade uyarınca vasiyet bağışçısının vefatından sonra vasiyetnamesinde belirttiği mal ve haklar belirttiği kişi/kuruma intikal eder.

  Vasiyet bağışı Başvurusu için:

  Tolga Erman

  551 204 95 20

   

  Ayni Bağış:

  Ayni bağış topluma daha fazla katkı sunabilmek için (gayrimenkul, araç, kitap, ofis araçları, vs) her türlü ayni bağışı kabul etmektedir.

  Ayni Bağış Başvurusu için:

  Tolga Erman

  551 204 95 20

   

   

  Nakdi bağış:

  Kitapdostu Bağış Kampanyasını takdir ediyorsanız lütfen bağış yaparak bize destek verin. Hizmetlerimizi daha geniş alanlara bağışlarınız ve desteklerinizden alacağımız güçle daha geniş alanlara taşıyabilelim. Bağış Yaparken dekonta mutlaka açıklama yazınız.

  (Kitap bağışı yapmak için 1 kitap bedeli 10 TL)

  (Burs vermek için 1 burs bedeli (150TL x 9 Ay) 1350 TL)

  İSTANBUL - SULTANHAMAM - 9040

  Hesap Sahibi: Erman Basım Yayın Dağıtım Tolga Erman

  Hesap Kur Tipi: TL

  Hesap No.: 2457834-351

  IBAN Numarası: 520013400000245783400004

  Denizbank

   

  Gayrimenkul bağışı:

  Kitap bağışı çalışmaları halen çok dar bir mekanda büyük zorluklar, büyük fedakarlıkla yürütülmektedir; kitap bağışı çalışmalarını yürütecek bir geniş bir mekana acil olarak ihtiyaç duymaktadır. Gelen kitapların depolanması ve tasnifi transferine kadar Kitapdostu kendi bünyesindeki depoda halen görevi sürdürmekte olup bu görevler ve kültür hizmeti verebilmek için gayrimenkul bağışlarınıza ihtiyaç duymakta.

   

  Araç bağışı:

  Özellikle kitap bağışlarının toplanması, teslim edilmelerinde büyük zorluklar yaşanmakta, çalışmalar insanüstü emek ve fedakarlıklarla yürütülmektedir. Çalışmaların yürütülmesinde kullanılmak üzere araçlara acil olarak ihtiyaç duyulmaktadır. İstanbul içerisinde defalarca başvuru yapılmasına rağmen kitap bağışlarını toplayamayıp bağış için başvuranlara maalesef gerekli kadar destek olamadık. Kargo ile alınan kitaplarda maalesef kargo şirketinin bize büyük maliyetler çıkarması dışında alımın zamanında yapılmaması veya alım yaparken çıkardıkları zorluklar nedeniyle kitap bağışı için araba bağışına ihtiyaç duymaktayız.

  Araba bağış başvurusu için:

  Tolga Erman

  551 204 95 20

   

  Kitapdostu Burs Başvurusu için:

  Türkiye’nin her köşesinde insanların hor görmeden bir şey isteyemeyen bir çok yardıma muhtaç öğrenci bulunmakta bu öğrenciler zaman zaman okul ihtiyaçları için bize başvurmakta ama toplumumuzda unutmamak gerekir ki okula gidebilmek de çocuklarımız için bir zorluk teşkil edebilmekte zaman gelir ayakkabı zaman gelir kıyafete zaman gelir paraya ihtiyaç duyarlar. Toplumumuz yardım sever ama bu yardımlar yerine ulaşması buna karşı içleri rahatça yardım edebilmeleri için biz aracı olmaktayız Kitapdostu elindeki tüm imkanlarla bu kampanyaları Türkiye genelinde okumaya – okutmaya ihtiyaç duyan tüm insanlarımız için yapmakta.

  Sponsorluk:

  Kitapdostu kitap bağışı için sponsor olabilirsiniz.

  Kitapdostu kütüphane

  Kitapdostu Kitapevi

  Kitapdostu kitap bağışı kargo

  Kitap basım sponsorluğu( Kitap Sponsoru )

  Öğrenci Bursu İçin (Kurumunuz doğrudan da verebilir. İstenildiği taktirde başvuru yapan kişilerin bilgileri paylaşılmaktadır.)

   

  Bağışları Şahsen de adresimize yapabilirsiniz:

  Erman Basım Yayın Dağıtım – Tolga Erman

  Mecidiye Mahhallesi Adıyaman Caddesi No:. 16 / B Uzundere – Sultanbeyli – İstanbul

  0 216 498 89 18 – 0 551 204 95 20

   

  Bağış almak için Lütfen yazılı başvuru yapınız. Kayıtlara giren her başvuru mutlaka değerlendirilir. Ancak şartlar elverdikçe bize gelen bağışlar 15 gün içerisinde tasnif edilip ilgili bağış verene bilgi verilerek bağış isteyen kuruluşa gönderilecektir.

  Okul için istenen bağışta mutlaka okul adresine teslimat yapılır.

  Burs başvurusu için banka hesap numarası, son alınan karne veya not transkript belgesi.

   

   

  Kitap Bağışı,  kitap bağışı ücretsiz kargo, kitap bağışı yapılacak yerler, kitap bağışı yapmak istiyorum, kitap bağışı yapan yayınevleri, kitap bağışı alan yerler, kitap bağışı almak istiyorum, kitap bağış, kitap bağışı yapmak, kitap bağışlamak, kütüphane bağışı, okul bağışı, kitaplar bağışlamak, Kitap Bağışı Yapmak İçin Başvurunuz.  Kitap bağış, kitap bağışı yapmak, kitap bağışlamak, kütüphane bağışı, okul bağışı, kitaplar bağışlamak, Kitap Bağışı Yapmak İçin, kitap bağışı ücretsiz kargo,kitap bağışı yapılacak yerler,  kitap bağışı yapmak istiyorum, kitap bağışı yapan yayınevleri, kitap bağışı alan yerler, kitap bağışı almak istiyorum,  kitap bağışı alan yerler, kitap bağışı yapılacak yerler, kitap bağışı kampanyası, kitap bağışı yapmak istiyorum, kitap yardımı yapmak istiyorum, kitap bağışı ücretsiz kargo, kitap bağışlamak isteyenler

   

   

  Vasiyet bağışı ölüme bağlı bir tasarruf şekli olan vasiyetname ile yapılan bir bağış şeklidir. Vasiyet bağışı ile bağışçı düzenlediği vasiyetname ile belirlediği mal veya hakların ölümünden sonra belli bir kişi/kuruma intikal etmesini istediği şeklinde iradesini belirtir. Vasiyetteki bu irade uyarınca vasiyet bağışçısının vefatından sonra vasiyetnamesinde belirttiği mal ve haklar belirttiği kişi/kuruma intikal eder.

  Vasiyet bağışı Başvurusu için:

  Tolga Erman

  551 204 95 20

   

  Kitap bağışı yapmanın en pratik yolunu siz okurlarımıza sunuyoruz.

  Kitap bağışı yapmak isteyenlerden büyük beklentiler, yerine getirilemez beklentiler içine girmeden gayet basit olarak kitaplarınızı paketlemenizi ve kargo ile bize göndermeniz yeterli olacaktır. Bulunduğunuz il veya ilçe’nin sürat kargo şubesini aramanızı ve adımıza kargo ile göndermeniz yeterlidir.

  Kitap bağışı için irtibata geçiniz.

  Tolga Erman

  Tolgaerman1@hotmail.com

  0 551 204 95 20

  0 216 498 89 18

  Kargo adresimiz:

  Erman Basım Yayın Dağıtım

  Mecidiye Mahallesi Adıyaman Caddesi No:16/B

  Uzundere – Sultanbeyli – İstanbul

  Sultanbeyli Vergi Dairesi  -  Vergi No: 43168632430

  Telefon:  0216 498 89 18 – 0 551 204 95 20

   

  Kitap bağışı yapmak isteyenlerden büyük beklentiler, yerine getirilemez beklentiler içine girmeden gayet basit olarak kitaplarınızı paketlemenizi ve kargo ile bize göndermeniz yeterli olacaktır. Bulunduğunuz il veya ilçe’nin sürat kargo şubesini aramanızı ve adımıza kargo ile göndermeniz yeterlidir.

  Kitap bağışı için irtibata geçiniz:

  Tolga Erman

  Tolgaerman1@hotmail.com

   

  Kargo adresimiz:

  Erman Basım Yayın Dağıtım

  Mecidiye Mahallesi Adıyaman Caddesi No:16/B Uzundere – Sultanbeyli – İstanbul

  Telefon:  0216 498 89 18 – 0 551 204 95 20

   

  Kitap Bağış Kampanyası İçin Uygulanan Bağış Prosedürü hakkında detaylı bilgi:

  1-Kitap Bağışı İçin, Özel ve tüzel kişilerden, üniversite kütüphanesinin amacına ve  ilkelerine uyan kütüphane materyali (kitap, süreli yayın, gör-işit materyali vb.) kabul edilir. Koleksiyon geliştirme politikasına uygun olmayan kaynaklar kabul edilemez.

  2- Kaynakların seçiminde göz önünde tutulan noktalar :

  -Bağışlanacak koleksiyonun el yazmaları ve nadir basma eser niteliğini taşıyan kitap vb. nin dışında kalanlarının basım tarihinin (başvuru tarihinden itibaren) 30 yıldan eski olanları kabul edilmez. Sosyal Bilimler ve Sanat dalları dışındaki kaynakların yayın yılı ise son 5 yıldan eski olmamalıdır.(Ancak el kitabı, ansiklopedi, vb. başvuru niteliğinde ve/veya bilimsel anlamda genel geçerliğini koruyan özellikte yayınlar için bu süre esnetilebilir.)

  -Ders kitaplarının dışındaki kaynaklar kütüphane koleksiyonunda var olmayan kaynaklar olmalıdır.

  -Süreli Yayınların sayılarında devamlılık sağlanmalıdır .

  -Ansiklopedi vb. çok ciltli eserlerin bütünlük oluşturması gerekmektedir.

  Koleksiyona katılmayacak kaynaklar:
  - Gazeteler(ESKİ GAZETE VE MECMUA BAĞIŞ YAPILABİLİR)
  - Dergi makalelerinin ayrı baskıları
  - Kopya edilen kaynak/lar (Fotokopi vb.)

  3- Bağış yapmak isteyen/lerin  yaptıkları başvuru üzerine Kitapdostu bağışı kargo yolu ya da nakliye yolu ile aldırarak kitapları kendi bünyesine çeker burada kitaplar konularına veya sınıflara göre tasnif edilip, yurdun her köşesinde bulunan Anasınıfı, İlk Öğretim, Lise vb. okullara kargo yolu ile ulaştırır.

  6- Kitapdostu yapılan bağışı koleksiyonuna ekleyip eklememe ve Hangi okula sevk edeceği konusunda sınırsız karar verme yetkisi vardır. İçerik açısından güncel olmadıkları, tarihi değer taşımadıkları ya da kitap bağışının amacına uygun olmadıkları için kabul edilmeyen kitap vb. nin başka bir yardımda değerlendirilmesi mümkündür. Bağış sahipleri bu konuda kitapdostu tarafından yönlendirilebilirler.

  7- Bağışlanmak istenen kitap, süreli yayın vb. içerik açısından Kitapdostu  Kitap Yardım Kampayasına amacına uygun olsa ve güncel bilgi içerse dahi, cildi parçalanmış, kullanılamayacak derecede yıpranmış, sayfaları yırtık, eksik ise bağış olarak kabul edilemez.

  8- Bağış sahiplerine, yapılan bağış için sadece bağışının alındığına dair yazı verilir. Yapılan bağışın nereye veya ne zaman yapılacağına Kitapdostu karar verir.

  9- Bağış sahipleri isterse, Kitapdostu’na bağışta bulunduğunu belirten adının ve soyadının yer aldığı bir mühür yaptırarak kitapdostu’na teslim eder, bu mühür, kitapdostu tarafından bağışlanan yapıtların iç kapağına bastırılır.

  10- Bağışlanan koleksiyonun devir-teslim işleri sonunda, Kitapdostu bağış sahip/lerine, bağışlanan eserleri içeren bir listeyle birlikte resmi teşekkür mektubu gönderir.

  11- Yukarıda açılımı yapılan Bağış Politikası dışında koşullu bağış vb. politika dışı talepler kabul edilemez.

  Kitap Bağışı

  kitap bağışı ücretsiz kargo

  kitap bağışı yapılacak yerler

  kitap bağışı yapmak istiyorum

  kitap bağışı yapan yayınevleri

  kitap bağışı alan yerler

  kitap bağışı almak istiyorum

   

   

  Kitap bağışı yapmanın en pratik yolunu siz okurlarımıza sunuyoruz.

  Kitap bağışı yapmak isteyenlerden büyük beklentiler, yerine getirilemez beklentiler içine girmeden gayet basit olarak kitaplarınızı paketlemenizi ve kargo ile bize göndermeniz yeterli olacaktır. Bulunduğunuz il veya ilçe’nin sürat kargo şubesini aramanızı ve adımıza kargo ile göndermeniz yeterlidir.

  Kitap bağışı için irtibata geçiniz.

  Tolga Erman

  Tolgaerman1@hotmail.com

  551 204 95 20

  Kargo adresimiz:

  Erman Basım Yayın Dağıtım

  Mecidiye Mahallesi Adıyaman Caddesi No:16/B

  Uzundere – Sultanbeyli – İstanbul

  Sultanbeyli Vergi Dairesi  -  Vergi No: 43168632430

  Telefon:  0216 498 89 18 – 0 551 204 95 20

  Kitap Bağışı

  kitap bağışı ücretsiz kargo

  kitap bağışı yapılacak yerler

  kitap bağışı yapmak istiyorum

  kitap bağışı yapan yayınevleri

  kitap bağışı alan yerler

  kitap bağışı almak istiyorum

   

  kitap bağış, kitap bağışı yapmak, kitap bağışlamak, kütüphane bağışı, okul bağışı, kitaplar bağışlamak, Kitap Bağışı Yapmak İçin

   

  kitap bağış, kitap bağışı yapmak, kitap bağışlamak, kütüphane bağışı, okul bağışı, kitaplar bağışlamak, Kitap Bağışı Yapmak İçin

  kitap bağışı ücretsiz kargo

  kitap bağışı yapılacak yerler

  kitap bağışı yapmak istiyorum

  kitap bağışı yapan yayınevleri

  kitap bağışı alan yerler

  kitap bağışı almak istiyorum

   

  kitap bağışı alan yerler

  kitap bağışı yapılacak yerler

  kitap bağışı kampanyası

  kitap bağışı yapmak istiyorum

  kitap yardımı yapmak istiyorum

  kitap bağışı ücretsiz kargo

  kitap bağışlamak isteyenler

  kitaplarımı nereye bağışlayabilirimkitap bağış, kitap bağışı yapmak, kitap bağışlamak, kütüphane bağışı, okul bağışı, kitaplar bağışlamak, Kitap Bağışı Yapmak İçin

   

  kitap bağış, kitap bağışı yapmak, kitap bağışlamak, kütüphane bağışı, okul bağışı, kitaplar bağışlamak, Kitap Bağışı Yapmak İçin

  Kitap

   

  SOSYAL SORUMLULUK İÇİN KİTAP SATIN ALMAK İÇİN BAŞVURUNUZ:

  Kurumsal Ürün Satışı

  Kurumsal Kitap Satış

  Kurumsal Kitap Satınalma

  Kurumsal Kitapçılık

  Kurumsal Kitapevi

  DİKKAT: 

  GAZETELERİN HEDİYESİ 

  OLAN ANSİKLOPEDİLERİ 

  BAĞIŞ YAPMAMANIIZI 

  ÖNEMLE RİCA EDERİZ. 

  • KapıdaOdeme
  • Havale İle Ödeme
  • Gizlilik Sözleşmesi
  Adet Seçin :
  Adınız Soyadınız :
  Telefon Numaranız :
  Eposta Adresiniz :
  Adres :
  Notunuz (varsa) :
  İlçe :
  Şehir :
  Havale İle Ödeme Seçeneği
  Bu bölüm güncellenmektedir.

   Erman Basim Yayin Dagitim- Kitapdostu Yay?nlar?
  kitap bas?m fiyatlar?, kitap bas?m, kitap da??t?m - kitapdostu.com
  Tasarim : Erman Basim Yayin Dagitim